Event [Archive]

„Mogyi” IX. Amatőr Kosárlabda Diákolimpia V-VI. kcs országos döntő


No record



Broadcaster
Magyar Diáksport Szövetség
Broadcast time
2011.03.27. 07:45 - 16:00
Theme
Sports
Original size
640 x 480


Felhívjuk a Tisztelt érdeklődők figyelmét, hogy március 27-én, vasárnap reggel háromnegyed nyolctól a mezőtúri Főiskola Sportcsarnokából élő internetes közvetítést adunk az országos döntő felsőházi helyosztóiról.


Észrevételeiket a következő mobilszámra küldhetik el sms-ben a közvetítés ideje alatt: (30)215-9127

A harmadik versenynap programja: helyezések eldöntése
2011. március 27. (vasárnap)
Eredményhirdetés:valamennyi csapat részére
Kb.: 14.30 órakor a Mezőtúri Főiskola portcsarnokában (Petőfi tér.1.)



Mezőtúri Főiskola (Mezőtúr, Petőfi tér 1.)
8.00 óra
Leány V-VI. helyért
Vác, Boronkay – Ajka, Bródy 31:22

9.00 óra
Fiú V-VI. helyért
Sátoraljaújhely, Kossuth – Mezőtúr, Református 25:26

10.00 óra
Leány III-IV. helyért
Nyíregyháza, Sipkay – Szombathely, Bolyai 16:46

11.00 óra
Fiú III-IV. helyért
Vác, Boronkay – Nyíregyháza, Vásárhelyi 34-38

12.00 óra
Leány I-II. helyért
Mezőtúr, Református – Budapest, Szerb 40-36

13.00 óra
Fiú I-II. helyért
Zalaegerszeg, Zrínyi – Budapest, Szerb 33-42

Sportlétesítmények Igazgatósága (Mezőtúr, Szolnoki u. 15.)

8.00 óra
Fiú XVII-XVIII. Helyért 18-17 (2. mérk.)
Eger, Pásztorvölgyi - Balatonfűzfő, Öveges 18-29

9.00 óra
Fiú XV-XVI. helyért
Székesfehérvár, Ciszterci – Mezőberény, Petőfi 37-25

10.00 óra
Fiú XIII-XIV. helyért
Kecskemét, Bányai – Szombathely, Gépipari 34-43

11.00 óra
Fiú XI-XII. helyért
Debrecen, Fazekas – Szekszárd, Garay 29-42

12.00 óra
Fiú IX-X. helyért
Pécs, Kereskedelmi – Sopron, Roth 34-43

13.00
Fiú VII-VIII. helyért
Tata, Eötvös – Kaposvár, Gyakorló 48-32



Református Kollégium, Gimnázium és Általános Iskola (Mezőtúr, Kossuth L. u. 2.)

8.00
Leány XIII-XIV. helyért 13-14 (2. mérk.)
Mezőberény, Petőfi – Kecskemét, Református 13-34

9.00
Leány XI-XII. helyért
Székesfehérvár, Ciszerci – Győr, Kazinczy 32-36

10.00
Leány IX-X. helyért
Debrecen, Fazekas – Kaposvár, Munkácsy 23-19

11.00
Leány VII-VIII. helyért
Miskolc, Földes – Eger, Dobó 16-25








Broadcasts

Calendar

  Dec 2018.  
MTuWThFSaSu
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

 
2KAL Informatika, LiveSite © 2018.